Hoşgeldiniz.
Sepetiniz; 0,00 TL
      
Tüm Kategoriler
 
 
SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR VE YANITLARI

1. Siparişim ne kadar zamanda elime ulaşır ?
Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürününüz en geç 3 işgünü içerisinde kargoya verilir. Kargo şirketleri ortalama 1 günde siparişleri adreslere ulaştırmaktadır. Bunun dışında elde olmayan gecikmelerde mutlaka tarafınıza bilgi verilmektedir. Lütfen üye olurken verdiğiniz iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz.

2. Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim ?
Üye girişi yaptıktan sonra, sayfanın sağüst köşesindeki 'siparişlerim' bölümünden hem geçmiş siparişlerinizi hem de siparişinizin durumunu görebilirsiniz. Bunun dışında 0506 355 27 40 nolu telefondan, info@onlinebebeksekeri.com  adresine mail yazarak ya da Bize Ulaşın sayfamızdaki iletişim formumuzdan bize ulaşabilir ve siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

3. Değiştirme ve iade şartları nelerdir ?
Alt ürün gruplarında ürün denendikten (ambalajı açıldıktan) sonra hijyen nedeniyle kesinlikle iade ya da değiştirme yapılamamaktadır. Bunun dışındaki ürünlerde iade ya da değişim yapabilirsiniz. İade ve değişimlerde ürünün geri gönderim ücretleri müşteriye aittir. İadenin ürün elinize ulaştıktan 7 gün içinde gerçekleşmesi gerekir.

4. Satın aldığım ürün paketin dışından belli olur mu ?
Hayır. Ürünler içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir.